Jestem performerką, muzykoterapeutką, instruktorką śpiewu białego i samorodnym głoso-łazem, ukończyłam muzykoterapię na Akademii Muzycznej w Łodzi i intermedia na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Przyjaźnię się z moim własnym głosem. Jest moim narzędziem pracy, świadomej komunikacji, przyjemności, wyciszenia, do energetyzowania. Fascynują mnie najstarsze pieśni ludzkości. Odnajduję w nich cząstkę naturalnej, ludzkiej muzykalności, ponad granicami, kulturami, językami i muzycznymi teoriami. Źródło ludzkiego pulsu i ogromny potencjał do uprawiania muzyki otwarty na każdego. Włażę z moją ciekawością w chaszcze ludzkiej dźwiękowości, eksploruję, obserwuję, nadsłuchuję nieoczywistego. Obecnie mieszkam w Berlinie ale wracam jak bumerang do Polski. Pochodzę z Suwalszczyzny i część mnie jest trwale zaklęta w polodowcowych jeziorach, nucąc kołysanki pomiędzy głazami narzutowymi.

Od wielu lat aktywnie działam na polach kultury – jestem inicjatorką i twórczynią autorskich warsztatów pracy z głosem, sytuacji performatywnych i wydarzeń kulturalnych. W moich warsztatach poprzez pieśni, pracę grupową i archaiczną technikę śpiewu białego staram się generować pozytywne relacje międzyludzkie oraz przyjazne, inkluzywne środowisko muzycznej ekspresji. Głęboko wierzę, że ludzie stają się lepsi kiedy śpiewają. Każdy może rozkołysać swój głos, zbudować z nim bliską, pozytywną relację, dodającą mocy w każdej sferze życia.

Prowadzę również sesje indywidualne. Postrzegam głos jak unikalną, dźwiękową roślinę – słyszę kiedy jest zaniedbany, chory a kiedy ma się całkiem dobrze. Pomagam innym głosom rosnąć, rozkwitać, dzielę się moim doświadczeniem i wiedzą.

Warsztaty grupowe
To inkluzywna sytuacja, przyjazna do pogłębionych głosowych eksploracji dla każdego, bez względu na wcześniejsze doświadczenia ze śpiewem. Grupa daje siłę, a „stado” oswojonych głosów wspiera siebie nawzajem w wędrówkach po dźwiękowych terenach.  
Warsztaty skupiają się najczęściej wokół jednego tematu związanego z techniką śpiewu białego, danymi, unikalnymi pieśniami lub zagadnieniami technicznymi takimi jak improwizacja głosowa.
Przykładowe warsztaty:
1. Ciepło

2. Tradycyjne pieśni z Suwalszczyzny

3. Nordic Lullabies
Sesje indywidualne
Postrzegam głos jak unikalną, dźwiękową roślinę – słyszę kiedy jest zaniedbany, chory a kiedy ma się całkiem dobrze. Pomagam innym głosom rosnąć, rozkwitać, dzieląc się moim doświadczeniem i wiedzą.
Sesja indywidualna daje możliwość bardzo szczegółowego przeanalizowania kondycji danego głosu, określenia jego problemów i wejścia w proces ich rozwiązywania. Ta forma pracy jest dedykowana osobom, które czuję że głos jest poza ich kontrolą, bądź chcą go rozwinąć i lepiej poznać a dodatkowo potrzebują skupionej sytuacji jeden na jeden, odpowiadającej ich unikalnym potrzebom.
Sesje indywidualne dobywają się stacjonarnie w Berlinie a także on-line.

Zapraszam do kontaktu
Facebook
YouTube
Instagram